Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
08:00
#1A (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
#2B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
#4A (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
#4B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
#4C (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
#4D
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
4th#2 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
#3C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
5th#2 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
#3D
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
#3A (U14 Dr. 11M 1x30 min)
#3E
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
#3B (U14 Dr. 11M 1x30 min)
1st#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
#1A (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#1B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
#2A (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#2B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
#3A (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#3B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
#4A (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#4B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
#3A (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#3C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:00
#3D (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#3B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
#4A (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#4C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
#4D (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#4B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
#1D (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#1E
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
#2D (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#2E
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
#3D (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#3E
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
#4D (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#4E
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
#1A (U14 Dr. 11M 1x30 min)
#1E
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
#1B (U14 Dr. 11M 1x30 min)
1st#2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
#1C (U14 Dr. 11M 1x30 min)
2nd#2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
#1D (U14 Dr. 11M 1x30 min)
3rd#2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
2nd#4 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
4th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
5th#4 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
3rd#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
08:35
#3B (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
1st#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
#1A (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
#1E
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
#1B (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
1st#2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
#1C (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
2nd#2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
#1D (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
3rd#2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
4th#2 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
#3C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
5th#2 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
#3D
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
#3A (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
#3E
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
#1A (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#2D
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
#1B (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#2C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
#1C (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#2B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
#1D (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#2A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
Haderslev FK (U13 Pi. 8M 1x30 min.)
Viborg Q
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:10
SUSÅ IF (U13 Pi. 8M 1x30 min.)
KHIF
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
V.V. Sprinkhanen (U13 Pi. 8M 1x30 min.)
Nordlichter im NSV
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
#1A (U15 Pi. 11M 1x30 min.)
#1B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
#2A (U15 Pi. 11M 1x30 min.)
#2B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
#3A (U15 Pi. 11M 1x30 min.)
#3B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
4th#2 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
#3C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
5th#2 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
#3D
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
#3A (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
#3E
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
#3B (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
1st#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
2nd#4 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
4th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
TSG Burg Gretesch (U17 Pi. 11M 1x30 min.)
Graaf Willem II VAC
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
2nd#4 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
4th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
09:45
5th#4 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
3rd#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
wrs.2.1 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.2.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
#3A (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#3D
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
Brødeskov IF (U19 Dr. 11M 1x30 min.)
Bramsnæs FB
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
Vv jonathan (U19 Dr. 11M 1x30 min.)
KHIF
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
VfR Neumünster (U19 Dr. 11M 1x30 min.)
FK Tatran Prachatice
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
#3A (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
#3B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
Stige Boldklub (U17 Pi. 11M 1x30 min.)
Haderslev FK
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
TSV Oldendorf (U17 Pi. 11M 1x30 min.)
JFV Ashausen-Scharmbeck-Pattensen
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
#1A (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
#1E
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
#1B (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
1st#2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
#1C (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
2nd#2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:20
#1D (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
3rd#2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
#1A (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
#1B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
#2A (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
#2B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
#4A (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
#4B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
#3B (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#3C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
#4A (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#4D
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
#1B (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#1C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
#2B (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#2C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
#3B (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#3C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
#4B (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#4C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
wrs.2.3 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.2.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
wrs.2.5 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.2.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
lrs.2.9 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.2.10
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:55
lrs.2.11 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.2.12
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
wrs.2.7 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.2.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
lrs.2.1 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.2.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
lrs.2.3 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.2.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
wrs.2.11 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.2.12
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
wrs.2.7 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
wrs.2.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
lrs.2.5 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
lrs.2.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
lrs.2.7 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
lrs.2.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
#1E (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#1F
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
#2E (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#2F
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
#3E (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#3F
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
#4E (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#4F
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
#4B (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#4C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
Haderslev FK (U13 Pi. 8M 1x30 min.)
KHIF
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
Viborg Q (U13 Pi. 8M 1x30 min.)
Nordlichter im NSV
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
SUSÅ IF (U13 Pi. 8M 1x30 min.)
V.V. Sprinkhanen
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
wrs.2.1 (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
wrs.2.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
wrs.2.3 (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
wrs.2.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
lrs.2.1 (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
lrs.2.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
lrs.2.3 (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
lrs.2.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
wrs.2.1 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
wrs.2.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
wrs.2.3 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
wrs.2.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
lrs.2.1 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
lrs.2.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
lrs.2.3 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
lrs.2.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
lrs.2.5 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.2.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
lrs.2.7 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.2.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:05
wrs.2.9 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.2.10
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
wrs.2.13 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.2.14
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
lrs.2.13 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.2.14
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
wrs.2.5 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
wrs.2.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
wrs.2.1 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.2.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
wrs.2.3 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.2.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
lrs.2.1 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.2.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
lrs.2.3 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.2.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
5th#4 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
3rd#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
wrs.2.5 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
wrs.2.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
wrs.2.7 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
wrs.2.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
lrs.2.5 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
lrs.2.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
lrs.2.7 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
lrs.2.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
2nd#4 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
5th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:40
3rd#4 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
4th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
wrs.2.1 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
wrs.2.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
wrs.2.3 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
wrs.2.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
lrs.2.1 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
lrs.2.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
lrs.2.3 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
lrs.2.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
TSG Burg Gretesch (U17 Pi. 11M 1x30 min.)
Haderslev FK
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
Graaf Willem II VAC (U17 Pi. 11M 1x30 min.)
JFV Ashausen-Scharmbeck-Pattensen
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
wrs.2.5 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.2.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
wrs.2.7 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.2.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
2nd#4 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
5th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
2nd#4 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
5th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
3rd#4 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
4th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
#3A (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#3B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:15
#3C (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#3D
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
#4A (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#4B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
#4C (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
#4D
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
#1A (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#1C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
#2A (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#2C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
#3A (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#3C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
#4A (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#4C
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
lrs.2.5 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.2.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
lrs.2.7 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.2.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
3rd#4 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
4th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
Stige Boldklub (U17 Pi. 11M 1x30 min.)
TSV Oldendorf
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
#1B (U15 Pi. 11M 1x30 min.)
#2A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
#3A (U15 Pi. 11M 1x30 min.)
#4B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:50
#3B (U15 Pi. 11M 1x30 min.)
#4A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
#1A (U15 Pi. 11M 1x30 min.)
#2B
ANN
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
#1D (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#1F
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
#2D (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#2F
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
#3D (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#3F
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
#4D (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#4F
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
wrs.3.3 (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
wrs.3.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
lrs.3.3 (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
lrs.3.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
#1A (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
#2B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
#1B (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
#2A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
#3A (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
#4B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
#3B (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
#4A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
Brødeskov IF (U19 Dr. 11M 1x30 min.)
KHIF
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:25
Bramsnæs FB (U19 Dr. 11M 1x30 min.)
FK Tatran Prachatice
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
wrs.3.1 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.3.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
wrs.3.3 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.3.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
lrs.3.1 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.3.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
lrs.3.3 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.3.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
wrs.3.5 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.3.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
wrs.3.7 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.3.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
lrs.3.5 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.3.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
lrs.3.5 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
lrs.3.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
lrs.3.7 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
lrs.3.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
2nd#4 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
3rd#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
#1A (U13 Pi. 8M 1x30 min.)
#2A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
#3A (U13 Pi. 8M 1x30 min.)
#4A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
#5A (U13 Pi. 8M 1x30 min.)
#6A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
lrs.3.3 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
lrs.3.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
wrs.3.5 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
wrs.3.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
wrs.3.7 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
wrs.3.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
4th#4 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
5th#4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
wrs.3.11 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.3.12
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
lrs.3.11 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.3.12
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
wrs.3.1 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
wrs.3.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
lrs.3.1 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
lrs.3.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
wrs.3.3 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
wrs.3.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
lrs.3.3 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
lrs.3.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
wrs.3.5 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
wrs.3.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
wrs.3.1 (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
wrs.3.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:35
lrs.3.1 (U11 Dr. 7M 1x30 min.)
lrs.3.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
#1J (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#1N
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
#2J (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#2N
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
#3J (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#3N
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
lrs.3.5 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
lrs.3.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
wrs.3.7 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
wrs.3.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
lrs.3.7 (U14 Dr. 11M 1x30 min)
lrs.3.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
wrs.3.1 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.3.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
lrs.3.1 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.3.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
wrs.3.9 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.3.10
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
lrs.3.9 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.3.10
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
wrs.3.1 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
wrs.3.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
lrs.3.1 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
lrs.3.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:10
wrs.3.3 (U10 Dr. 7M 1x30 min.)
wrs.3.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
#1A (U17 Pi. 11M 1x30 min.)
#2A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
#3A (U17 Pi. 11M 1x30 min.)
#4A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
#5A (U17 Pi. 11M 1x30 min.)
#6A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
lrs.3.3 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.3.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
wrs.3.5 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.3.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
lrs.3.5 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.3.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
wrs.3.7 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.3.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
#1H (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#1L
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
#2H (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#2L
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
#3H (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#3L
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
#1I (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#1M
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
#2I (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#2M
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:45
#3I (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#3M
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:20
#1G (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#1K
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:20
#2G (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#2K
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:20
#3G (U12 Dr. 8M 1x30 min.)
#3K
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:20
#5A (U19 Dr. 11M 1x30 min.)
#6A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:20
#1A (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
#2A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:20
#2B (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
#1B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:20
#3A (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
#4A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:20
#4B (U13 Dr. 11M 1x30 min.)
#3B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:20
wrs.3.3 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.3.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:20
lrs.3.7 (U17 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.3.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:55
lrs.4.7 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.4.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:55
#1A (U19 Dr. 11M 1x30 min.)
#2A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:55
#3A (U19 Dr. 11M 1x30 min.)
#4A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:55
#1A (U15 Pi. 11M 1x30 min.)
#2A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:55
#2B (U15 Pi. 11M 1x30 min.)
#1B
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:55
#3A (U15 Pi. 11M 1x30 min.)
#4A
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:55
#4B (U15 Pi. 11M 1x30 min.)
#3B
ANN
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
18:30
wrs.4.1 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.4.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
18:30
lrs.4.1 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.4.2
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
18:30
wrs.4.3 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.4.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
18:30
lrs.4.3 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.4.4
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
18:30
wrs.4.5 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.4.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
18:30
lrs.4.5 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
lrs.4.6
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
18:30
wrs.4.7 (U15 Dr. 11M 1x30 min.)
wrs.4.8
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
19. maj
19:05
U15 Pi. 11M 1x30 min.)
U15 piger, finale
30 minutter / træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
Haderslev FK
Gauerslund IF
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:15
Haderslev FK
Hjordkær UIF
UHT
U17 Piger C (2007-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 405
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Haderslev FK
Kolding B
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 543
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Haderslev FK
Rødekro IF
U12 Piger 1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Haderslev FK
FC Sydvest
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 416
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Haderslev FK
Fredericia KF/TSIF
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 252
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Haderslev FK (3)
Haderslev FK (1)
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Haderslev FK (2)
Lundtoft IF
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Haderslev FK
Højer IF
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 347
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Haderslev FK
Vonsild FK
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 529
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Haderslev FK (1)
Tønder SF
M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Haderslev FK
Hammelev SUF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Haderslev FK
Rødekro IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 280
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Haderslev FK
Aabenraa BK
HHT
M+32 11:11 - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Haderslev FK
Broager UI
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Haderslev FK
Øsby IF
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Haderslev FK (2)
Starup UIF (H) (2)
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Haderslev FK (1)
Aabenraa BK (1)
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Haderslev FK
Sædding/G IF
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Haderslev FK
Søhus Stige
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 252
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Haderslev FK (1)
Starup UIF (H) (1)
U8 Drenge B (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Haderslev FK
Bov IF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Haderslev FK
Seest B
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Haderslev FK
Lundtoft IF/Ensted IF
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 416
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Haderslev FK (2)
Haderslev FK (1)
M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Haderslev FK
Grindsted GIF
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 458
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Haderslev FK (2)
Vedsted UF
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Haderslev FK (2)
Aabenraa BK
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Haderslev FK
FC Kolding Nord
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 543
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Haderslev FK
Bramming GIE
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 834
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Haderslev FK
Dybbøl IU
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Haderslev FK
Rødding IF
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Haderslev FK
Brande IF
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 713
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Sønderjyske Fodbold
FC København
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Haderslev FK
Løjt IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Haderslev FK
Oversidder
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 100
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Haderslev FK (1)
Rødekro IF
U8 Drenge B (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Haderslev FK (2)
Oversidder
U8 Drenge B (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Haderslev FK (1)
BNS
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 340
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Haderslev FK
Bramming B
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 977
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Haderslev FK
Christiansfeld IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 753
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Haderslev FK
FC Skanderborg
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Haderslev FK
Løjt IF
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 466
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Haderslev FK
Seest B
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 664
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Haderslev FK (3)
Lundtoft IF
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Haderslev FK (1)
Haderslev FK (2)
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Haderslev FK
Ensted IF
U12 Piger 2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 360
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Haderslev FK (2)
Moltrup IF
M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Haderslev FK
FC Kolding Nord
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 563
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Haderslev FK
Bramming B
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 529
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Haderslev FK
RØBS
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 543
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Haderslev FK
Gråsten B
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Haderslev FK (1)
Hellevad/Agerskov
M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:15
Haderslev FK
Over Jerstal FK
Herresenior C 7:7 - Forår 2024 Pulje 507
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Haderslev FK (1)
Hørup/Lysabild
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 340
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Haderslev FK (2)
Rødekro IF
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 341
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Haderslev FK
Toftlund IF
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 305
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Haderslev FK
Oversidder
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Haderslev FK
AGF, Aarhus
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Haderslev FK
Odense Q
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 252
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:45
Sønderjyske Fodbold
FC København
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Haderslev FK (2)
Christiansfeld IF
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Haderslev FK (1)
Vojens BI
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Haderslev FK
Stensballe IK
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 713
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Haderslev FK
Aabenraa BK (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Spangsbjerg IF
Hørup UI
U11 Piger A/B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Sønderborg Fremad/BNS
Hjerting IF
U11 Piger A/B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
Haderslev FK
Sønderborg B
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
Haderslev FK
Fjelstrup IF
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 173
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:35
Sønderris SK
Haderslev FK
U11 Piger A/B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:35
Spangsbjerg IF
Sønderborg Fremad/BNS
U11 Piger A/B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:10
Hørup UI
Sønderris SK
U11 Piger A/B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:10
Hjerting IF
Haderslev FK
U11 Piger A/B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:20
Haderslev FK
Ensted IF
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Spangsbjerg IF
Haderslev FK
U11 Piger A/B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Hørup UI
Hjerting IF
U11 Piger A/B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Haderslev FK
Oversidder
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 280
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:20
Sønderris SK
Sønderborg Fremad/BNS
U11 Piger A/B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Haderslev FK
Starup UIF (H)
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 664
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Haderslev FK
Løgum IF
U17 Piger C (2007-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 405
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:15
Haderslev FK
Oversidder
U17 Piger C (2007-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 405
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:15
Haderslev FK
Aabenraa BK
U12 Piger 1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Haderslev FK
Vojens BI
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 347
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Haderslev FK
Toftlund IF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 109
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Haderslev FK (2)
Haderslev FK (3)
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Haderslev FK
Hammelev SUF
HHT
M+32 11:11 - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Haderslev FK
Gørding-Vejrup Fodbold
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Haderslev FK
Hjerting IF
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 834
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Haderslev FK
Sønderborg Fremad (1)
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 305
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Haderslev FK
Sønderborg Q
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 280
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Haderslev FK
Den Bosniske IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Haderslev FK (1)
Tønder SF (2)
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 340
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Haderslev FK
Jels IF
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 173
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Haderslev FK
SGI/SSK
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 977
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Haderslev FK
Esbjerg fB
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:30
Haderslev FK
Hørup/Lysabild
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 753
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Haderslev FK
BNS
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 466
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Haderslev FK (2)
Oversidder
M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Haderslev FK (1)
Lundtoft IF
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Haderslev FK (3)
Aabenraa BK
M+55 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|